l Google Glass можна придбати тільки "по знайомству" - Довідник блогера

Google Glass можна придбати тільки "по знайомству"

Американський IT-гігант Google дозволить нинішнім власникам комп'ютера у формі окулярів Google Glass запропонувати трьом друзям купити аналогічний пристрій, поки він ще не надійшов у вільний продаж.

Зазначимо, що сьогодні тестові версії "розумних" окулярів Google Glass доступні тільки деяким розробникам, які отримали їх безпосередньо від компанії.


Google перенесла терміни появи Glass у вільному продажу з кінця поточного року на 2014 рік, одночасно з виходом окулярів на ринок повинен бути запущений спеціалізований магазин додатків. Та наразі програми для пристрою доступні тільки на кількох неофіційних сайтах.

Крім того, як повідомляється на офіційній сторінці пристрою в соцмережі Google+, до кінця року приблизно 10 тисяч розробників, які купили Google Glass до 28 жовтня, зможуть поміняти першу версію пристрою на нову.

У компанії уточнили, що всі учасники тестування Google Glass зможуть запропонувати приєднатися до нього трьом друзям. Одержувачам таких запрошень пристрій обійдеться в $ 1,5 тис.

За даними USA Today, Google як і раніше планує випустити менш дорогу модель Glass в наступному році, однак ціна і час виходу пристрою на ринок поки що не визначені.

Google Glass можна придбати тільки "по знайомству" Google Glass можна придбати тільки "по знайомству" Reviewed by Vasyl Markovych on жовтня 30, 2013 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.