l Google створив плагін для управління рекламою AdSensе на WordPress - Довідник блогера

Google створив плагін для управління рекламою AdSensе на WordPress

плагін від Гугла для управління рекламою на Wordpress
Google представив бета -версію спеціального плагіна для WordPress. Новинка отримала назву Publisher Plugin  і дозволяє управляти рекламними оголошеннями AdSense, а також здійснювати верифікацію сайту в «Інструментах для веб-майстрів» в один клік.

В даний час плагін доступний для скачування з офіційної директорії Google Publisher.


Якщо у власника ресурсу на WordPress вже є аккаунт AdSense, плагін автоматично пов'язує сайт з членством. По завершенні процедури авторизації Publisher Plugin  запропонує користувачеві спеціальну посилання, якt дозволяє управляти розміщенням оголошень на сторінці сайту. Після натискання на кнопку «Управління сайтом » можна приступити до процесу розміщення оголошень на сторінці.


Представники Google, однак , попереджають, що плагін знаходиться в стадії бета-тестування і в перспективі буде доопрацьовуватися. Ще одне важливе зауваження: у разі , якщо на сайті WordPress вже розміщена реклама AdSense, а власник ресурсу хоче керувати нею, використовуючи новий інструмент, - наявні оголошення доведеться видалити.
Google створив плагін для управління рекламою AdSensе на WordPress Google створив плагін для управління рекламою AdSensе на WordPress Reviewed by Vasyl Markovych on січня 16, 2014 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.