l Яндекс закрив рейтинг блогів - Довідник блогера

Яндекс закрив рейтинг блогів

Яндекс 18 квітня повідомив про закриття рейтингів блогерів і блогхостингу на Пошуку по блогах, а також про те, що кнопки, що показують кількість читачів на сторінках блогів перестають працювати. 

Закриття цієї частини Пошуку по блогах було заплановано на весну 2014 року в рамках генерального прибирання в сервісах Яндекса. Однак, як повідомляється в блозі компанії, у зв'язку з останніми російськими законодавчими ініціативами, що стосуються блогерів, було прийнято рішення зробити це швидше. Згідно останніх, російська влада вирішила прирівняти популярних блогерів до ЗМІ і взяти їх на облік, щоб контролювати зміст їхніх сторінок.


Сервіс Яндекса Пошук по блогах був запущений в час розквіту блогосфери - ще не було соціальних мереж, і всі відкривали собі блоги. Тоді з'явився спочатку пошук по блогах і форумах , а потім - рейтинг популярних блогерів. Але часи змінилися. Блогосфера пережила пік своєї популярності і поступилася соціальним мережам в ролі найбільш популярного місця обговорення актуальних питань.

Одночасно пішла на спад і популярність пошуку по блогах. По суті, цей сервіс заморожений вже кілька років. До теперішнього часу рейтинги блогів перестали відображати те, що насправді обговорюють люди в інтернеті і кого вони читають.

У зв'язку з тим, що дані на сервісі відображаються не цілком коректно, Яндекс не вважає за можливе надавати цей сервіс як самим авторам блогів, так і всім, хто зацікавлений у зовнішній оцінці їх відвідуваності. На головній сторінці пошуку по блогах тепер залишається тільки пошукова функціональність.
Яндекс закрив рейтинг блогів Яндекс закрив рейтинг блогів Reviewed by Vasyl Markovych on квітня 19, 2014 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.