l Керівник "Яндекс.Україна" покинув посаду через російських фашистів - Довідник блогера

Керівник "Яндекс.Україна" покинув посаду через російських фашистів

Голова "Яндекс.Україна" Сергій Петренко покинув свій пост через останні події в Одесі. Про це він повідомив у своєму блозі, зазначивши, що перестає бути публічним обличчям компанії в Україні, пише Watcher.

"Україна сьогодні у біді. Днями біда прийшла в місто, де я живу – в Одесу. Загинули люди і мені шкода, що так сталося. Я не уявляю собі людину, яка могла б залишитися байдужим до того, що відбувається, – я точно не можу", - написав Петренко. "В той же час, я один з керівників великої компанії, публічна фігура. У нинішній ситуації моя особиста позиція як людини і громадянина переноситься на увесь Яндекс, який дотримується політичної нейтральності. Від цього може постраждати уся компанія, в яку вкладена праця як моя, так і тисяч моїх колег", – пояснює Петренко.


"Я не хочу піддавати загрозам компанію і не можу перестати бути громадянином своєї країни. Я йду у відпустку на невизначений час, виконувати обов’язки генерального директора компанії буде інший співробітник Яндекс.України" – пояснив Сергій Петренко. Петренко раніше неодноразово висловлював свою громадянську позицію щодо дій попередньої української влади.

Наприклад, в грудні 2013 року він закликав до публічного бойкоту представників влади Віктора Януковича. А в лютому 2014 року досить різко висловився щодо дій російської пропагандистської машини
Керівник "Яндекс.Україна" покинув посаду через російських фашистів Керівник "Яндекс.Україна" покинув посаду через російських фашистів Reviewed by Vasyl Markovych on травня 05, 2014 Rating: 5
На платформі Blogger.