l Google захистить користувачів Chrome від нав'язливої реклами - Довідник блогера

Google захистить користувачів Chrome від нав'язливої реклами

Chrome і блокування реклами
Корпорація Google, що належить Alphabet, повідомила, що в 2018 році запровадить в браузер Chrome функцію блокування настирливої реклами в інтернеті.

У своєму блозі корпорація повідомила, що надасть власникам сайтів інструмент Ad Experience Reports, який допоможе їм зрозуміти, яка реклама вважається прийнятною і як вирішити проблеми з рекламою, яка не відповідає стандартам.

Стандарти якості реклами визначатиме "Коаліція за кращу рекламу", в яку увійшли Google, Facebook, News Corp, Interactive Advertising Bureau (IAB), Procter & Gamble та інші компанії.

Неприйнятною, зокрема, буде вважатися реклама у вигляді спливаючих вікон, відеоролики, які  вмикаютьсяавтоматично, та рекламні оголошення із зворотним відліком часу.

У Google розраховують на те, що нова функція зменшить кількість користувачів, які, намагаючись позбутися настирливої реклами, встановлюють адблокер, що блокує всю рекламу.


Власникам сайтів з "добрим рекламним досвідом" також буде доступний інструмент, який отримав назву Funding Choices. Вони зможуть надати користувачам можливість вибрати: відключити адблокер або заплатити за перегляд сайту без реклами.

Бета-версія цього інструменту вже доступна в Північній Америці, Великобританії, Німеччини, Австралії та Новій Зеландії.
Google захистить користувачів Chrome від нав'язливої реклами Google захистить користувачів Chrome від нав'язливої реклами Reviewed by Vasyl Markovych on червня 05, 2017 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.