Хакер із Чернівців зламав сервер мобільного оператора і поповнив свій рахунок на один мільйон грн.

Хакер із Чернівців
Хакер із Чернівців зламав сервер одного з найбільших мобільних операторів України для отримання безлімітного 3G Інтернету і поповнив свій рахунок на 1 млн. гривень.

Про це повідомили в департаменті кіберполіції Національної поліції України.

За версією слідства, 29-річний мешканець Чернівців на початку 2017 року підібрав пароль та отримав доступ до серверів компанії на правах адміна. У подальшому він поповнив три особисті рахунки в білінговій системі на суму близько мільйона гривень. Таким чином зловмисник користувався послугами компанії за її ж рахунок.

Окрім того, хакер несанкціоновано активував більше ста скретч-карт цього ж оператора мобільного зв’язку на загальну суму більше 10 тисяч гривень та намагався їх збути.

За попередніми даними, внаслідок дій зловмисника компанії завдано збитків на суму більш як мільйон гривень.

Під час обшуку у квартирі підозрюваного вилучили 3G-модеми зі зміненими ESN номерами, комп’ютери, жорсткі диски, Wi-Fi маршрутизатори, мобільні телефони та більше півсотні оптичних дисків.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Плюс до теми

:
Хакер із Чернівців зламав сервер мобільного оператора і поповнив свій рахунок на один мільйон грн. Хакер із Чернівців зламав сервер мобільного оператора і поповнив свій рахунок на один мільйон грн. Reviewed by Vasyl Markovych on 10/10/2017 09:29:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.