У ЄС запроваджують жорсткі правила на ринку криптовалют

ЄЄ . криптовалюта
Євросоюз запровадить нову, посилену систему правил щодо обігу на ринку криптовалют та онлайн-платежів. Причина - ризик відмивання коштів та фінансування тероризму.

У Європейському Союзі погодилися запровадити жорсткіші правила, щоб запобігти відмиванню коштів та фінансуванн. тероризму. Вони стосуватимуться обмінних онлайн-платформ для біткоіна та інших криптовалют.


Про це йдеться в оприлюдненій у п'ятницю, 15 грудня, заяві ЄС, повідомляє "Німецька хвиля".

"Ця угода принесе більше прозорості, щоби покращити боротьбу з відмиванням грошей, а також відріже потік грошей для терористів", - зазначила єврокомісарка з питань правосуддя Вера Юрова.

Серед іншого нові правила ЄС зобов'язують біткоїн-платформи та онлайн-"гаманців" криптовалют ідентифікувати користувачів. Запроваджується обмежене використання prepaid-карток для розрахунків.
Правила дозволяють слідчим органам мати більше доступу до інформації, зокрема до банківських реєстрів та- надають "особам з обґрунтованим інтересом" доступ до даних щодо довірчої власності.

Рішення ЄС було ухвалене на хвилі стрімкого зростання курсу біткоіна, який здорожчав більше ніж на 1700 відсотків за поточний рік.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

За рівнем капіталізації Bitcoin перевершив платіжну систему Visa

Порошенка закликають створити державну криптовалюту

Головний муфтій Єгипту заборонив біткоїн