У Windows 10 змінять правила оновлення системи

Windows 10 оновлення
Незабаром Windows 10 припинить непередбачувано перезавантажувати комп'ютер при оновленні.

Детальніше про нові оновлення розповів один з розробників системи, Майкл Фортін, повідомляється в блозі Microsoft.

У Windows 10 з'явиться нова опція відстрочки, яка стане доступна при відображенні повідомлення про доступність нового оновлення для операційної системи. Така функція дозволить запобігти установленню оновлень і дасть час на збереження важливих даних. Власник комп'ютера зможе самостійно призначати час оновлення системи.

"Користувачі хочуть отримати більше контролю над тим, коли Windows 10 встановлює оновлення. Ми також почули скарги, що несподівані перезавантаження є руйнівними, якщо вони відбуваються не в той час", - зазначили представники Microsoft.

Також за допомогою Creators Update з'явиться можливість призначити час, протягом якого комп'ютер буде заборонено перевантажувати.

Крім цього, Microsoft внесе у свою операційну систему деякі зміни, пов'язані з конфіденційністю. У системі з'явиться панель конфіденційності, через яку можна буде швидко відключати функції на кшталт визначення місця розташування і розпізнавання голосу.
У Windows 10 змінять правила оновлення системи У Windows 10 змінять правила оновлення системи Reviewed by Vasyl Markovych on 3/03/2017 01:53:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.